AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

A major difference between major depressive disorder and bipolar disorder is that only in bipolar disorder do people have _____. a. hallucinations or delusions
Mark bought a set of 6 flower pots of different sizes at a total cost of $8.25. each pot cost $0.25 more than the next one below it in size. what was the cost,
will give thanks and brainliest What is an informed opinion? an opinion that you agree with an opinion that you don’t agree with an opinion that can be argued
which is a reason that protists are difficult to classify
What is the value of x?
Jill is interested in understanding the theory that focuses on power in contemporary society. what theory should jill investigate?
I’m confused !!! Help
Which of the following Platonic solids is also a cube? a) lcosahedron b) hexahedron c) octahedron d) tetrahedron e) dodecahedron f) none of these
Who can become an American citizen through the process of naturalization?
What is the area of this composed figure