kayleerollingsow3ixn
kayleerollingsow3ixn kayleerollingsow3ixn
  • 02-12-2017
  • Mathematics
contestada

If 12 apples cost $10.20 how much does one apple cost?

Respuesta :

Lbootsma
Lbootsma Lbootsma
  • 02-12-2017
One apple costs $1.17 
Hope this helps!!
Answer Link
Anushka123
Anushka123 Anushka123
  • 02-12-2017
one apple costs 85 cents
Answer Link

Otras preguntas

what are the functions of the sweat and oil glands
can someone please help ? (:
What Is Ethane? Can you help me?
the resultant resistance of two resistance wires in series combination is 108 ohm and in parallel combination is 24 ohm. find the value of individual resistance
From where did the first novel originate?
What Is Ethane? Can you help me?
Aside absorbing water and nutrients, what other functions do the roots serve?
What is the base of Apothecary
Solve the simultaneous equations 2x+3y=-3 3x-2y=28
what is air pressure?